Reusable Presioni Infusion Bag RU1000AGS

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Article Emri Reusable Presioni Infusion Bag
  Neni No. 500.xx / 1000.xx / 3000.xx
  madhësi 500ml 1000ml 3000ml
  gjatësi 290mm 415mm 275mm
  gjerësi 165mm 160mm 465mm
  Ngjyrë BLU e erret
  material Blue 210D najloni me PU Plastifikuar - Për Reusable
  matës Piston matës / Aneroid matës / Matës Metal
  Gjendja e punës 0-50 ℃
  Jeta raft 5 vite
  Certifikatat ISO9001: 2015 dhe ISO13485: 2016, regjistrimi FDA
  Certifikatat e mjedisit REACH, RoHS, PROP65, biocompatibility në përputhje, ftalate, LATEX, PAH, BPA falas • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !