PVC klizmë Bucket XP-04-06

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Article Emri PVC klizmë Bucket
  Neni No. XP-04-06 XP-04-07 XP-04-08
  vëllim 2L 2L 2L
  model style Oval style Waist style Drum
  peshë 500g 550g 450g
  gjatësi 224mm 183mm 145mm
  diametër 162mm 145mm 158mm
  Ngjyrë Çdo ngjyrë në dispozicion, customization konsumatorëve
  material klasën Medical PVC & PE
  Gjendja e punës 0-50 ℃
  Jeta raft 5 vite
  Certifikatat ISO9001: 2015 dhe ISO13485: 2016, regjistrimi FDA
  Certifikatat e mjedisit REACH, RoHS, PROP65, biocompatibility në përputhje, ftalate, LATEX, PAH, BPA falas • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !