Inline Pump RPA-24.xxs62.020

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Article Emri Inline Pump H3 / H4 / H5
  Neni No. RP-02.xx / RP-03.xx / RP-04.xx
  vëllim 65ml 75ml 102ml
  peshë 40g 40g 58g
  gjatësi 92mm 112mm 112mm
  diametër 49mm 51mm 57mm
  Ngjyrë Çdo ngjyrë në dispozicion, customization konsumatorëve
  material klasën mjekësore PVC
  Gjendja e punës 0-50 ℃
  Jeta raft 5 vite
  Certifikatat ISO9001: 2015 dhe ISO13485: 2016, regjistrimi FDA
  Certifikatat e mjedisit REACH, RoHS, PROP65, biocompatibility në përputhje, ftalate, LATEX, PAH, BPA falas • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !