Ear Wax cleaner/ remover

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Article Emri

  Ear wax cleaner tool

  Neni No. RP-07-02
  vëllim 300ml
  peshë 200g
  Ngjyrë e bardhë
  material Medical grade PVC & PP
  Gjendja e punës 0-50 ℃
  Jeta raft 5 vite
  Certifikatat ISO9001: 2015 dhe ISO13485: 2016, regjistrimi FDA
  Certifikatat e mjedisit  REACH,ROHS,PROP65,BIOCOMPATIBILITY COMPLIANT, PHTHALATES,  LATEX, PAHs ,BPA FREE
 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !