Еднократно притисок инфузиона кеса RU1000AGS

Краток опис:


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Член Име Еднократно притисок инфузија торба
  Членот 500.xx / 1000.xx / 3000.xx
  големина 500ml 1000ml 3000ml
  должина 290mm 415mm 275mm
  ширина 165mm 160mm 465mm
  боја Темно сино
  материјал Сина 210D најлон со СТП Ламинати - за еднократно
  мерач Клипот Мерач / Aneroid Мерач / Метал Мерач
  Услови за работа 0-50 ℃
  Рок на траење 5 години
  сертификати ISO9001: 2015 и ISO13485: 2016, ФДУ регистрација
  сертификати за животната средина REACH, ROHS, PROP65, биокомпатибилноста одговараат на барањата, фталати, латекс, PAHs, БПА БЕСПЛАТНО • Претходна:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !