ПВЦ клизма кофа XP-04-06

Краток опис:


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Член Име ПВЦ клизма кофа
  Членот XP-04-06 XP-04-07 XP-04-08
  Волумен 2L 2L 2L
  модел овални стил половината стил Тапани стил
  Тежина 500g 550g 450g
  должина 224mm 183mm 145mm
  дијаметар 162mm 145mm 158mm
  боја Секоја боја на располагање, прилагодување на клиентите
  материјал Медицински одделение ПВЦ и ПЕ
  Услови за работа 0-50 ℃
  Рок на траење 5 години
  сертификати ISO9001: 2015 и ISO13485: 2016, ФДУ регистрација
  сертификати за животната средина REACH, ROHS, PROP65, биокомпатибилноста одговараат на барањата, фталати, латекс, PAHs, БПА БЕСПЛАТНО • Претходна:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !