РЕГИСТРАЦИЈА пумпа RPA-24.xxs62.020

Краток опис:


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Член Име РЕГИСТРАЦИЈА пумпа H3 / H4 / Х5
  Членот RP-02.xx / RP-03.xx / RP-04.xx
  Волумен 65ml 75ml 102ml
  Тежина 40g 40g 58g
  должина 92mm 112mm 112mm
  дијаметар 49mm 51mm 57mm
  боја Секоја боја на располагање, прилагодување на клиентите
  материјал Медицински одделение ПВЦ
  Услови за работа 0-50 ℃
  Рок на траење 5 години
  сертификати ISO9001: 2015 и ISO13485: 2016, ФДУ регистрација
  сертификати за животната средина REACH, ROHS, PROP65, биокомпатибилноста одговараат на барањата, фталати, латекс, PAHs, БПА БЕСПЛАТНО • Претходна:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !