Стан помпа 2

Краток опис:


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Член Име стан пумпа
  Членот RPA-12.20s75.015 / RPA-102.20s50.023
  Волумен 1oz 1oz
  Тежина 15g 23G
  должина 112 112
  ширина 40 40
  боја Секоја боја на располагање, прилагодување на клиентите
  материјал Медицински одделение ПВЦ
  Услови за работа 0-50 ℃
  Рок на траење 5 години
  сертификати ISO9001: 2015 и ISO13485: 2016, ФДУ регистрација
  сертификати за животната средина REACH, ROHS, PROP65, биокомпатибилноста одговараат на барањата, фталати, латекс, PAHs, БПА БЕСПЛАТНО • Претходна:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !