Контактирајте не

Ningbo Алберт Novosino копродукции, ООД

адреса

Бр.1 Xinheng 3 Cicheng патот, Окружниот Jiangbei, 315.036 Ningbo Кина

телефон

+86 574 8752 7783

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !