Ear Wax cleaner/ remover

Краток опис:


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Член Име

  Ear wax cleaner tool

  Членот RP-07-02
  Волумен 300ml
  Тежина 200g
  боја Белата
  материјал Medical grade PVC & PP
  Услови за работа 0-50 ℃
  Рок на траење 5 години
  сертификати ISO9001: 2015 и ISO13485: 2016, ФДУ регистрација
  сертификати за животната средина  REACH,ROHS,PROP65,BIOCOMPATIBILITY COMPLIANT, PHTHALATES,  LATEX, PAHs ,BPA FREE
 • Претходна:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !